Ogrodzenia stanowią istotny element każdej posesji. Zapewniają prywatność i ograniczają podwórko od świata zewnętrznego. Tym samym stanowią główny element widoczny z ulicy. Z tego powodu warto zadbać o wysoką estetykę swojego płotu. Nowoczesne rozwiązania, takie jak bloczki Konekt, umożliwiają tworzenie ciekawych i inspirujących ogrodzeń.

Ułóż własne ogrodzenie

Lubisz mieć dużą elastyczność i wdrażać w życie własne pomysły? Bloczki betonowe Boka sprawdzą się u Ciebie doskonale. Znajdziesz wśród nich pustaki na podmurówkę i słupki, a także eleganckie daszki i inne elementy wykańczające. Z ich pomocą stworzysz własne ogrodzenie, dokładnie takie, o jakim zawsze marzyłeś.

Uzupełnieniem przestrzeni między słupkami mogą być stylowe deseczki, aluminiowe listwy czy płyty betonowe. W ten sposób Twoje ogrodzenie w systemie Konekt nabierze jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

Nowoczesne kolory ogrodzeń Konekt

System ogrodzeniowy Konekt dostępny jest przede wszystkim w odcieniach szarości. Dostępne odcienie to między innymi:

  • Gra – jasnoszare bloczki o ciekawych wzorach, przypominających naturalne kamienie,

  • Solv – bardzo jasny, szary jednolity kolor,

  • Jord – ciemne bloczki, rozjaśnione białymi i szarymi smugami, przypominające granit,

  • Mork – czarna jednolita barwa,

  • Hvit – popielate elementy pasujące do jasnego stylu aranżacji,

  • Brun – szaro-brązowa kolorystyka sprawdzająca się nie tylko w nowoczesnym designu ogrodzeń.

Wybór odpowiedniej barwy pozwala dopasować ogrodzenie do elewacji budynku. Nic nie stoi na przeszkodzie łączenia ze sobą bloczków o różnych odcieniach, jednak wymaga to odpowiedniego wyczucia i smaku, by połączenie dobrze prezentowało się w Twoim ogrodzie.

Stwórz własne ogrodzenie i ciesz się nowoczesnym designem

Nowoczesne ogrodzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Pod tym względem bloczki Boka sprawdzają się doskonale. Inną pożądaną cechą jest indywidualizm oraz odwaga. Z tego powodu postanowiliśmy pozostawić Ci stworzenie doskonałej konstrukcji ogrodzenia. Dostarczamy Ci klocki, z których możesz ułożyć własne podmurówki i słupki, odpowiadające Twojemu stylowi. Przestrzeń między słupkami wypełnisz deseczkami, listwami z aluminium lub ze stali albo innym ciekawym, nowatorskim materiałem. Łatwo stworzysz niepowtarzalne i oryginalne ogrodzenie, wyróżniające Cię pośród pozostałych domów na Twojej ulicy.

Nie możesz się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze? Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z nami.