Szeroki wybór

Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości.
Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.
Współpracujemy tylko z najlepszymi.
Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawdzonymi rozwiązaniami dla każdego klienta

Marzysz o solidnym i bezpiecznym ogrodzeniu?

Wycenimy i pomożemy z wyborem odpowiedniego rozwiązania na Twoje potrzeby. Dołącz do grona tych, którzy nas wybrali i sprawdź naszą ofertę.

Ogrodzenia Posesyjne

 • ALUgate
 • Budmat
 • Bler

Semmelrock

 • Daj się zainspirować
 • Ogrodzenia / Bloczki / Płyty
 • Spełniaj Swoje potrzeby w Najwyższej Jakości

Budmat

 • Sicuro
 • Forte
 • Spazio
 • Unico
 • 8 kolorów

Jak ogrodzenie, to tylko z OgrodzeniaPomorskie.pl!

Ogrodzenie domu pełni kilka istotnych zadań. Przede wszystkim jest to granica posiadłości, chroniąca przed wejściem niepowołanych osób na teren Twojej działki. Ochrona ta dotyczy nie tylko fizycznego wejścia na działkę, ale także podglądania, co robią właśnie właściciele. Poczucie prywatności jest dziś szczególnie cenione. W końcu każde ogrodzenie betonowe czy metalowe stanowi także ozdobę domu i jej wizytówkę.

Systemy ogrodzeniowe i gotowe rozwiązania

Do Twojego wyboru pozostaje wiele systemów ogrodzeń kamiennych i betonowych. Duże i gładkie elementu Lordio, wykonane z piasków kwarcowych i bazaltowych, przypominający naturalne bloki skalne system Sonnblick, czy elementy odwzorowujące fakturę betonu strukturalnego z ogrodzeń Parretti, to tylko przykłady gotowych ogrodzeń.

Zajmujemy się również projektowaniem ogrodzeń posesyjnych na bazie podstawowych elementów i bloczków betonowych. Możliwość łączenia podmurówek, słupków, czapek oraz przęseł z różnych kolekcji ogrodzeń domowych otwiera nieograniczone możliwości tworzenia wyjątkowych i indywidualnych rozwiązań. Na podstawie kilku pytań przygotujemy dla Ciebie gotowy projekt ogrodzenia, do którego wprowadzać będziemy kolejne poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami. Dzięki temu gotowy płot z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Rodzaje ogrodzeń posesyjnych

Jakiego rodzaju ogrodzenia można u nas spotkać?

 • ogrodzenia betonowe o zróżnicowanej strukturze, przypominającej często naturalny kamień,

 • ogrodzenia kamienne, wykonane z bloków kamiennych, o wysokiej estetyce,

 • ogrodzenia metalowe, najczęściej stalowe oraz aluminiowe, cechujące się bardzo wysoką wytrzymałością przy niskiej wadze poszczególnych elementów,

 • ogrodzenia drewniane.

Ze względu na kierunek ustawienia lameli, mówić można o ogrodzeniach poziomych lub pionowych. Każdy z tych typów ma swoje zalety i wady. Różnią się one przede wszystkim wytrzymałością mechaniczną czy odpornością na warunki atmosferyczne, w szczególności promieniowanie UV pochodzące od słońca.

Ogromne znaczenie w przypadku ogrodzeń posesyjnych ma także ich estetyka. Pod tym względem nasza oferta jest szczególnie bogata. Dostępne u nas rozwiązania sprostają z pewnością Twoim wymaganiom.

Funkcyjne i eleganckie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia i stawiania ogrodzeń na terenie województw Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego czy Warmińsko-Mazurskiego. Umożliwia nam to stworzenie dopasowanego projektu do Twoich potrzeb. Nasze rozwiązania nie tylko doskonale się prezentują, ale także są bardzo funkcyjne: zapewnią Ci optymalny poziom prywatności, a także wytrzymają wiele dziesiątek lat na Twojej posesji w doskonałym stanie.

W razie uszkodzenia możliwa jest wymiana pojedynczego przęsła, a nawet lameli. W znaczącym stopniu ogranicza to koszty naprawy ogrodzenia. Bez problemu także możesz rozbudować swój płot, więc ogradzanie posesji może odbywać się etapami.

Jeśli rozglądasz się za estetycznym i wytrzymałym ogrodzeniem do domów prywatnych, zadzwoń do nas i poznaj szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Na podstawie rozmowy stworzymy także indywidualny projekt opierający się o dostępne u nas systemy ogrodzeniowe.

100% gwarancji