Ogrodzenie to szczególny element każdej posesji. Z jednej strony stanowi on ozdobę działki, ale pełni również istotne funkcje: zapewnia prywatność oraz chroni Twoje podwórko przed obcymi. Dlatego też wybór najlepszego ogrodzenia do domu nie jest prosty. Na szczęście polski producent ogrodzeń może zaoferować Ci wyjątkowe, designerskie i nowoczesne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej wymienionej powyżej roli.

Najlepsze rodzime rozwiązania ogrodzeniowe

Firma GaskomTech nie tylko wykonuje nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia, ale także je projektuje. W trakcie produkcji wykorzystywane są tylko najwyższej jakości materiały, by zapewnić wytrzymałość i estetykę oferowanych paneli ogrodzeniowych. Nowoczesne rozwiązania idealnie pasują do innowacyjnych budynków inteligentnych oraz energooszczędnych. Równie dobrze sprawdzą się także w połączeniu z budownictwem tradycyjnym.

Co znajdziesz w naszej ofercie ogrodzeń GaskomTech?

W naszej ofercie znajdziesz kilka wyjątkowych kolekcji, dostępnych w 9 popularnych kolorach RAL w wersji z połyskiem lub matowej. Dostępne są różne wzory perforacji zapewniające przewiew powietrza (większa wytrzymałość), a jednocześnie gwarantujące prywatność mieszkańcom. Oprócz tego firma produkuje także panele w formie poziomych pasów, nawiązujących do klasycznego wyglądu płotów.

GaskomTech specjalizuje się w produkcji paneli ogrodzeniowych, posiadających uniwersalne uchwyty. Oznacza to, że słupki lub podmurówki należy wykonać wykorzystując bloczki innej firmy. Daje to dodatkowe możliwości aranżacji swojego podwórka. Rozwiązania stosowane przez GaskomTech można łączyć zarówno z konstrukcjami metalowymi, kamiennymi, jak i aluminiowymi.

W skład kolekcji wchodzą:

  • bramy przesuwne,

  • bramki,

  • panele o różnej wysokości i szerokości.

Poszczególne rozwiązania możesz łączyć ze sobą, uzyskując ciekawsze i indywidualne wzory.

Dlaczego warto wybrać panele ogrodzeniowe GaskomTech?

Przede wszystkim ogrodzenia polskiej firmy zapewniają najwyższą estetykę wśród ogrodzeń metalowych. Ciekawie wykonane perforacje w różnych kształtach są niezwykle atrakcyjne pod kątem wizualnym. Pełnią one też dodatkową funkcję. Pozwalają na swobodny przepływ powietrza. Oznacza to mniejszy nacisk na samo ogrodzenie, co zwiększa jego wytrzymałość przy ekstremalnych warunkach pogodowych (coraz częściej pojawiające się w Polsce silne burze i wichury).

Szczeliny i otwory są jednak na tyle małe, że zapewniają maksimum prywatności oraz swobodę mieszkańcom. Wykorzystanie mocnych materiałów zabezpiecza także podwórko przed wejściem niepowołanych osób. Sprawdź nasze w pełni funkcjonalne i estetyczne panele ogrodzeniowe, a na pewno znajdziesz wśród dostępnych kolekcji idealne rozwiązanie dla siebie.