Phobos BT A40

Siłownik elektromechaniczny, bez zmiany kierunku, 24 V do bram uchylnych o masie do 500 kg i długości do 4 m.

Magnetyczny wyłącznik krańcowy: system magnetycznego wyłącznika krańcowego gwarantuje maksymalną precyzję manewru, dużą łatwość i szybkość regulacji.

Precyzyjna, bezpośrednia i niezawodna Technologia BFT zasilana prądem o napięciu 24 V zapewnia optymalne działanie z płynną regulacją zwalniania podczas zamykania i otwierania. Jej fundamentalnym aspektem jest bezpieczeństwo, gwarantujące błyskawiczne zatrzymanie i zmianę kierunku otwierania w razie napotkania na przeszkody. Wykrywanie przeszkód: system zarządzania i kontroli D-Track zapewnia maksymalne bezpieczeństwo ludzi i mienia, a także ułatwia certyfikację systemu. Efektywność technologii to gwarancja niezawodności produktu.

EELINK to system opracowany przez BFT; dzięki połączeniu z programatorami podręcznymi (Proxima, Proxima Blue, U-Prog), pozwala przesyłać dane z automatów do komputerów osobistych i odwrotnie. W ten sposób EEdbase lub U-base, bazy danych zapisanych w zamontowanych instalacjach, są nieustannie aktualizowane. Dzięki temu oprogramowaniu istnieje możliwość przypisania do każdej instalacji niezbędnych danych adresowych, takich jak: godność i informacje kontaktowe właściciela, dane konserwatora oraz posiadacza każdego z pilotów, jak również wiele innych informacji. Dzięki EElink wystarczy nacisnąć kilka przycisków, by w łatwy sposób zarządzać pakietem klientów lub konserwacją prewencyjną. O wiele prostsze stają się również czynności, które wcześniej były skomplikowane: na przykład ponowna konfiguracja modułu sterowania lub odbiornika radiowego w przypadku wymiany czy konfiguracja panelu sterowania, niezależnie od tego, czy chodzi o konfigurację standardową lub dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Nowy system kodowania oparty na technologii mikroprocesorowej system umożliwia sklonowanie każdego pilota MITTO i jego zamianę w pilota MITTO REPLAY. Pierwszy pilot radiowy "przekaże" drugiemu pilotowi prawidłowy kod do automatycznego zapisania w odbiorniku podczas pierwszego użycia. Dzięki zastosowaniu systemu bezpiecznego przesyłu danych Rolling Code podczas wszystkich tych procedur zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo.

By zapewnić bezpieczną transmisję danych nadajniki BFT korzystają z systemu kodowania Rolling Code (kod zmienny). zarządzającego w całkowicie bezpieczny sposób sterowaniem i uniemożliwiającego jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz. Naciśnięcie przycisku nadajnika wysyła do centrali sterującej każdorazowo inny kod, który może zostać zidentyfikowany jedynie przez nadajnik i zaakceptowany tylko jeden raz. Wygenerowany algorytm uniemożliwia reprodukcję kodu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Phobos BT A40”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *