Tiziano

Siłownik, bez zmiany kierunku, do sekcyjnych bram garażowych o sile uciągu 60 kg i do pracy średnio-intensywnej. Powierzchnia bramy 10 m². Prędkość otwierania 6.6 m/min.

Dzięki grubości wynoszącej zaledwie 13 centymetrów TIZIANO jest jednym z najbardziej kompaktowych siłowników dostępnych na rynku, co umożliwia jego instalację w każdych warunkach architektonicznych. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi radiowemu automat posiada pamięć 10 pilotów MITTO lub KLEIO. Możliwość podłączenia bezprzewodowych systemów sterowania RB, MIME PAD lub T-BOX.

Antywłamaniowy system blokowania: Ekskluzywny system tor-wózek umożliwia zablokowanie drzwi/bramy w pozycji zamkniętej również po wykonanym ręcznie przesunięciu w warunkach awarii.

D-TRACK: Przede wszystkim bezpieczeństwo. Jest to podstawowa zasada, na której opierają się wszystkie siłowniki marki BFT, czyli także TIZIANO. Inteligentny system sterowania ruchem D-Track umożliwia mikroprocesorowi poznanie w każdej chwili dokładnej pozycji i prędkości bramy, co gwarantuje absolutną perfekcję ruchu, najbezpieczniejszą i najbardziej niezawodną kontrolę i ochronę przed zgnieceniem na rynu oraz samoczynne dostosowanie ruchu do zmiany warunków klimatycznych i stopnia zużycia bramy.

Łącznik krańcowy z enkoderem: Enkoder i D-Track połączone w jednym siłowniku Wysoki poziom technologiczny i niezawodność systemu umożliwiają wyeliminowanie krawędzi łączników krańcowych, gwarantując mimo to maksymalną precyzję zatrzymania i ustawiania bramy w żądanej pozycji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tiziano”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *