Deimos Ultra BT A400

Napęd do bram włoskiej marki BFT. Siłownik 24V do bram przesuwnych o wadze do 400 kg. Prędkość skrzydła 12m/min.

Napęd do bram przesuwnych rezydencyjnych. Przeznaczony do bram o masie 400kg. Centrala sterująca posiada protokół U-Link, dzięki czemu jest możliwość zarządzania napędem poprzez aplikację U-CONTROL.

Niezbędny bodziec do bezpiecznego działania. Ten inteligentny system zarządzania momentem obrotowym oparty jest na technologii mikroprocesorowej central BFT. Poprzez pobieranie danych z różnych wskaźników aktualizuje poziom pchnięcia niezbędny do wykonania manewru.

D-Track ułatwia ponadto instalatorowi wdrożenie certyfikatów przewidzianych przez przepisy prawa. Tradycyjne centrale nie odczytują dokładnego położenia bramy i w konsekwencji przyjmują stały poziom siły pchania, nie gwarantując stabilnej czułości podczas przesuwu przy otwieraniu i zamykaniu. Urządzenia BFT rejestrują nawet najmniejsze wahania siły bramy lub drzwi spowodowane na przykład różnicami temperatur lub zużyciem; dostarczają w ten sposób silnikowi regularnych informacji o optymalnym momencie obrotowym.

Tradycyjna centrala sterująca nie byłaby w stanie wykryć wahań potrzebnej siły pchania i zaczęłaby sygnalizować obecność nieistniejących przeszkód. System BFT gwarantuje zatem maksymalny stopień bezpieczeństwa instalacji i jej niezawodną pracę, niezależnie od warunków klimatycznych, temperatury lub stopnia zużycia mechanicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Deimos Ultra BT A400”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *