Bloczki z betonu architektonicznego marki DrewVIP

Wytrzymałe pustaki z betonu architektonicznego w 3 różnych kolorach. Produkt w 100% wykonywany ręcznie w Polsce.

Kategoria:

Bloczki ogrodzeniowe wykonane z betonu architektonicznego pozwalają stworzyć oryginalny mur do ogrodzenia. Charakteryzują się one szybkim i łatwym montażem. Betonowe ogrodzenia cechuje prostota i elegancja, które idealnie współgrają z architekturą nowoczesnych domów.

Nasze pustaki to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia. Bloczki ogrodzeniowe wytwarzane są w technologii Wet–Cast (mokrego odlewania betonu w formach) dzięki czemu uzyskujemy produkt o najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej, posiadające niepowtarzalną porowatą teksturę powierzchni.

Dzięki dużemu formatowi bloczki są bardzo łatwe oraz szybkie w montażu. Każdy element jest pusty w środku – na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą oraz zbrojeniem. Aby bloczki były w pełni funkcjonalne i przez lata zachowały swój elegancki wygląd zostają zaimpregnowane w procesie produkcyjnym specjalistycznym impregnatem.

Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: kość słoniowa, szary i antracytowym. Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

Pustaki betonowe wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każdy z nich każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu niebanalnego charakteru to z pewnością powinieneś postawić na nasze produkty. Produkty wykonywane są ręcznie i tym samym zadbaliśmy nawet o najmniejszy szczegół.

Wymiary pustaka 60x30x33 cm
Wymiary daszku 60x30x3 cm
Tolerancja wymiarowa ± 7 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bloczki z betonu architektonicznego marki DrewVIP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *