Ogrodzenie aluminiowe palisadowe ALUgate Full

Solidne aluminiowe ogrodzenie w dowolnym kolorze RAL. Model Full marki ALUgate. Zapewnij sobie pełne bezpieczeństwo i prestiżowy wygląd.

 

 

Kategoria:

Model ALUgate Full - pełne ogrodzenie horyzontalne marki ALUgate.

Wychodząc naprzeciw trendom nowoczesnej architektury, stworzyliśmy ogrodzenie ALUgate Full, które idealnie odpowiada potrzebom naszych Klientów. ALUgate Full zyskuje na popularności, dzięki nietypowej i nowoczesnej stylistyce, która zapewnia intymność prywatnym posesjom jak i zabudową osiedlowym.

Model Full to oryginalne ogrodzenie, które dalece odbiega wyglądem od schematycznych rozwiązań. Jego nietypowa estetyka idealnie komponuje się ze współcześnie zaaranżowanymi obiektami. Poziomo ułożone profile nawiązują wyglądem do żaluzji okiennych co dodatkowo umacnia nierozerwalne połączenie charakteru domu i jego otoczenia z ogrodzeniem.

Ogrodzenie Palisadowe FULL zbudowane jest w 100 % z aluminium

Poziomo ułożone profile o szerokości 205 mm połączone są ze sobą za pomocą specjalnie zaprojektowanego profilu montażowego. W tym typie ogrodzenia nie ma przerw pomiędzy poziomo ułożonymi profilami, co gwarantuje zachowanie prywatności.

Dla uatrakcyjnienia całego ogrodzenia profile dystansujące mogą być pomalowane w inny kolorze RAL.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ogrodzenie aluminiowe palisadowe ALUgate Full”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *