Virgo smart BT A20

Siłownik elektromechaniczny bez zmiany kierunku 24 V do bram uchylnych o masie do 200 kg i długości nieprzekraczającej 2m ze zintegrowanym modułem sterującym.

Precyzyjna, bezpośrednia i niezawodna Technologia BFT zasilana prądem o napięciu 24 V zapewnia optymalne działanie z płynną regulacją zwalniania podczas zamykania i otwierania. Jej fundamentalnym aspektem jest bezpieczeństwo, gwarantujące błyskawiczne zatrzymanie i zmianę kierunku otwierania w razie napotkania na przeszkody. Efektywność technologii to gwarancja niezawodności produktu.

Jedna platforma komunikacji dla wszystkich typów centralek i odbiorników. Innowacyjne systemy łączności opracowane przez BFT, wraz z rozwiązaniami opartymi na połączeniach bezprzewodowych w dziedzinie automatyzacji. Integrują się ze sobą poprzez nowy protokół komunikacji systemu U-link. To technologia wymyślona i zaprojektowana pod kątem działania przy użyciu specjalnych bramek dla każdego typu urządzenia fizycznego i protokołu komunikacji. W celu zmaksymalizowania skuteczności działania instalatora, zarówno podczas realizacji instalacji, jak i podczas konserwacji, BFT jest w stanie zaproponować rozwiązania oparte na systemach przesyłu danych Bluetooth w otoczeniu lokalnym oraz TCP/IP dla połączeń zdalnych. U-link gwarantuje absolutnie stabilny standard oraz prawidłową komunikację, jak również całkowitą ochronę danych dzięki dwupoziomowemu szyfrowaniu, oferowanemu zarówno przez system kryptografii i hasło protokołu, jak i przez poniższy system komunikacji. U-link to platforma technologiczna stanowiąca "serce" produktów BFT. Technologia U-link oparta jest na rozwiązaniu otwartym: poprzez zmianę B-Eba, bramki opracowanej przez BFT, istnieje możliwość dostosowania do różnych języków komunikacji. Platforma U-link jest elastyczna: może działać z połączeniem sieciowym lub bez niego, w zależności od zainstalowanej bramki B-Eba U-link umożliwia zdalną konserwację produktów dzięki komunikacji dwukierunkowej - U-link jest rozwiązaniem skalowalnym: istnieje możliwość dodawania nieskończonej liczby obiektów do jednej sieci. U-link umożliwia realizację grup produktów: istnieje możliwość łączenia w grupy różnych bramek B-Eba w celu umożliwienia sterowania pojedynczego lub grupy produktów, z którymi są powiązane. U-link to innowacja zamieniająca produkty w rozwiązania BFT.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Virgo smart BT A20”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *