Pionowe systemy ogrodzeń 05

Nie musisz czekać, gotowa Paczka z Twoim ogrodzeniem. Do wyboru aż 8 różnych kolorów. Jakość, która spełni oczekiwania każdego klienta. Szybki i bezpieczny transport. Układ pionowy zagęszczony 05:

  • Sicuro SI-05
  • Forte FO-05
  • Spazio SP-05
  • Unico UN-05
Kategoria:

Nie musisz czekać, gotowa Paczka z Twoim ogrodzeniem. Do wyboru aż 8 różnych kolorów. Jakość, która spełni oczekiwania każdego klienta. Szybki i bezpieczny transport. Gotowe przęsło ogrodzeniowe o wymiarze dł. 2,0m wys. 1,20m składające się z 16szt lameli. Dzięki temu, że w każdej paczce znajdują się 2 metry przęsła w układzie pionowym, łatwo policzysz, ile paczek potrzebujesz, aby uzyskać kompletne ogrodzenie dla Twojego domu.

Nie musisz czekać tygodniami na zamówienie, nasze produkty są dostępne „od ręki”. Nie trać czasu oraz pieniędzy na specjalistyczny transport z Twoim zamówieniem. Dzięki dostępności Systemów Ogrodzeń Budmat w wygodnych paczkach, możliwy jest transport własnym samochodem osobowym. Budmat jako jedyny producent na rynku oferuje gotowe przęsło w jednej paczce. Kompletny i odpowiednio zabezpieczony materiał inwestor lub wykonawca może kupić „od ręki” w naszym punkcie sprzedaży. Gotowe produkty i rozwiązania, których nie ma żaden inny producent.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pionowe systemy ogrodzeń 05”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *