Systemy ogrodzeń Variante 100

Wyjątkowa kolekcja ogrodzeń, która ma nieograniczone możliwości. Nowy model marki Budmat. Paczka z Twoim ogrodzeniem.

Kategoria:

Przykładowe możliwości:

Ogrodzenia Budmat charakteryzują się dużymi możliwościami modyfikacji i dostosowywania się do wymagań poszczególnych klientów. Łatwo możesz stworzyć swoje własne ogrodzenie wokół domu lub posesji. Do wyboru masz kilka rozmiarów lameli pokrytych estetyczną okładziną. W tym przypadku kupujesz paczkę paneli o szerokości 100 mm, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by w Twoim ogrodzeniu znalazły się też szersze lameli.

Stawiając kolejne przęsła, możesz dodać do nich kilka lameli szerszych i kilka węższych. Dodatkowo pomiędzy nimi znajdzie się też miejsce na panele imitujące drewno. Sposób ułożenia paneli zależy już tylko od Twojej wyobraźni oraz efektu, jaki chciałbyś uzyskać.

Panele Variante 100 posiadają wysoką wytrzymałość na złamania oraz warunki atmosferyczne. Jednocześnie doskonale prezentują się na Twoim ogrodzie. Wysokiej jakości stal oraz niewidoczne nity i łączenia to nie tylko łatwy montaż, ale również najwyższa estetyka wykonania. Sprawdź sam i zamów u nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Systemy ogrodzeń Variante 100”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *