Poziome systemy ogrodzeń 02

Do wyboru aż 8 różnych kolorów. Jakość, która spełni oczekiwania każdego klienta. Paczka z Twoim ogrodzeniem. Szybki i bezpieczny transport. Układ poziomy 02:

  • Sicuro SI-02
  • Spazio SP-02
  • Unico UN-02
Kategoria:

Do wyboru aż 8 różnych kolorów. Jakość, która spełni oczekiwania każdego klienta. Paczka z Twoim ogrodzeniem. Szybki i bezpieczny transport.

Gotowe przęsło ogrodzeniowe o wymiarze dł. 2,0m wys. 1,20m składające się z 8szt lameli. Dzięki temu, że w każdej paczce znajdują się 2 metry przęsła w układzie poziomym, łatwo policzysz, ile paczek potrzebujesz, aby uzyskać kompletne ogrodzenie dla Twojego domu. Nie trać czasu oraz pieniędzy na specjalistyczny transport z Twoim zamówieniem. Dzięki dostępności Systemów Ogrodzeń Budmat w wygodnych paczkach, możliwy jest transport własnym samochodem osobowym.

Budmat jako jedyny producent na rynku oferuje gotowe przęsło w jednej paczce. Kompletny i odpowiednio zabezpieczony materiał inwestor lub wykonawca może kupić „od ręki” w naszym punkcie sprzedaży. Gotowe produkty i rozwiązania, których nie ma żaden inny producent.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Poziome systemy ogrodzeń 02”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *