Systemy ogrodzeń Variante 200

Paczka z Twoim ogrodzeniem. Wyjątkowa kolekcja ogrodzeń, która ma nieograniczone możliwości. Nowy model ogrodzenia marki Budmat.

Kategoria:

Przykładowe możliwości:

Stawiając swoje własne, indywidualne ogrodzenie z Budmat potrzebujesz wielu ciekawych pomysłów oraz zróżnicowanych paneli. Poniżej prezentujemy lamele o szerokości 200 mm, które można stosować razem z innymi wymiarami Budmat Variante (100 oraz 150). W ten sposób łatwiej można stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny system ogrodzeniowy wokół własnego domu.

Metalowe słupki najwyższej jakości zapewniają odpowiednią wytrzymałość całemu ogrodzeniu wokół Twojego domu. Jednocześnie staranne wykończenie pozwoliło na ukrycie wszelkich łączeń i nitów, co znacząco zwiększa estetykę złożonych przęseł. Stwórz swój indywidualny projekt przęseł z użyciem różnych lameli w tym imitujących drewno, aby cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem swojej posesji.

Sprawdź sam, jak ciekawe ogrodzenia przydomowe możesz stworzyć, wykorzystując dostępne u nas systemy, panele i słupki. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas. Doradzimy ciekawe rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Systemy ogrodzeń Variante 200”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *