Ogrodzenie Parretti

Parretti ogrodzenie z betonu architektonicznego marki Semmerlock. Nowoczesna i minimalistyczna faza. System ogrodzenie działek i posesji.

Kategoria:

System ogrodzeniowy Parretti, utrzymany w stylu betonu architektonicznego, będzie doskonałym uzupełnieniem rezydencji w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Piękny w swoim minimalizmie, surowy, klasyczny, dostojny. Sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, szukających funkcjonalnego, wytrzymałego i estetycznego ogrodzenia, które nie będzie jedynie bronić wejścia do posesji, ale doda jej dyskretnego, eleganckiego stylu.

System ogrodzeniowy Parretti składa się z bloczków i daszków wykonanych w technologii Wetcast. Cechuje się minimalistyczną fazą, w zgodzie z obecnymi trendami, oraz pozorną fugą. Ma duży format, typowy dla nowoczesnych aranżacji architektury ogrodowej. Powierzchnia bloczków jest niejednolita, z dodatkiem wyselekcjonowanych piasków kwarcowych wysokiej jakości. Ogrodzenie jest odporne na działanie mrozu, co czyni je trwałym na lata, nawet mimo srogich zim. Jako bloczek doskonałej jakości i pierwszorzędnej estetyki, wykazuje wrażliwość na działanie soli, dlatego nie należy narażać go na kontakt z tą substancją.

Ogrodzenie Parretti sprawdzi się na działkach i posesjach jako zabudowanie ich i wyznaczenie granic. Można także zbudować z kamienia murki wewnętrzne w ogrodzie czy kwietniki, tym samym dopasowując małą architekturę ogrodową do ogrodzenia i zachowując harmonię w aranżacjach na terenie całej posesji.

Bloczek podstawowy Parretti ma wymiary 60x25x15 cm. To duży, praktyczny format, pozwalający na swobodne dopasowanie do różnego rodzaju aranżacji. Do kompletu oferowany jest daszek w wymiarze 60x25x4 cm, bez spadków. System ogrodzeniowy jest zatem pozbawiony spadzistych daszków, ma formę prostą, smukłą, minimalistyczną.

Jedyny kolor, w jakim dostępny jest Parretti, to muro – piękna, klasyczna szarość, imitująca mocno kolor betonu z powierzchnią strukturalną, także na wzór betonu architektonicznego. Oczywistym zastosowaniem tego typu kolorów są zimne aranżacje, utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, do których pasować będą elementy architektury ogrodowej z metalu, drewna czy szkła. Jednak ciepłe kolory także świetnie połączą się z muro, tworząc eklektyczny zestaw, kontrastując zimny beton o surowej fakturze np. z gładkimi powierzchniami w ciepłych odcieniach beżu czy brązu. Można pokusić się też o wprowadzenie mocniejszego kolorystycznie akcentu, dla którego neutralnym tłem będzie ogrodzenie Parretti.

Nieważne, czy szukasz ogrodzenia do aranżacji industrialnej surowej, nowoczesnej i gustownej, kontrastowej i odważnej czy klasycznej i neutralnej – wykorzystując wielkoformatowe i proste bloczki podstawowe i daszki można stworzyć oryginalne projekty, dopasowane do potrzeb i stylu posesji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ogrodzenie Parretti”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *