Ogrodzenie Sonnblick

Ogrodzenie marki Semmerlock, wykonane z mocnego betonu, zapewni trwałą dekorację na długie lata. Wybór kolorystyki zapewni unikalny design.

System ogrodzeniowy Sonnblick odgrodzi posesję od zewnętrznego świata i wścibskich oczu przechodniów, zapewniając mieszkańcom prywatność i poczucie bezpieczeństwa we własnej oazie podczas wypoczynku w ogrodzie. Doda nieruchomości szykowności i elegancji. Dostępny jest w kilku stonowanych i nierzucających się w oczy odcieniach szarości, które wpasują się w każdą aranżację ogrodu oraz nie przysłonią piękna domu, jest także nader praktyczny – kilka form elementów systemu pozwala zbudować różnorodne ogrodzenia czy murki.

Dostępne kolory: szary granit, granitowy melanż, grafit, torfowy melanż

Kategoria:

Elementy systemu Sonnblick przypominają skalne bloki. Mają łupaną powierzchnię dzięki technologii odłupywania stosowanej przy ich tworzeniu. Dzięki temu konstrukcje z ich użyciem wyglądają naturalnie i ponadczasowo. Elementy są proste w układaniu, pozwalając na szybkie stworzenie nawet bardzo wymyślnych murków czy ogrodzeń. Bloczki są odporne na działanie mrozu, wykazują redukcję wykwitów wapiennych, co pozwoli ogrodzeniu niezmiennie stać przez długie lata (w tym czasie nie straci niczego ze swojego niezwykłego wyglądu).

Sonnblick jest głównie przeznaczony do budowy ogrodzeń posesji i działek – zarówno mniejszych i z prześwitami na przęsła ogrodzeniowe, jak i jednolitych, wyższych, w postaci murów broniących domu niczym forteca. Z użyciem elementów Systemu Sonnblick można też tworzyć fasady schodów oraz tarasów, a także budować murki w ogrodzie między roślinnością, ozdobne klomby, a nawet budynki rekreacyjne. Bloczki skalne nadają się do tworzenia murów oporowych, o ile zapewniona jest właściwa izolacja.

Na system ogrodzeniowy Sonnblick składają się elementy muru i daszków, fragmenty początkowe i końcowe konstrukcji, bloki na filary, kamienie trzystronne, dwustronne lub czterostronne. Dzięki takiemu bogactwu formatów można stworzyć różne murki, filary i zadaszenia ogrodzenia, zależnie od aranżacji i przeznaczenia projektu. Dostępne są: bloczek na mur trzystronny, początek i koniec konstrukcji o rozmiarze 40x20x18 cm, bloczek zwykły dwustronny oraz na słupek czterostronny, także o wymiarach 40x20x18 cm, bloczek na filar czterostronny o wymiarach 36x36x cm, bloczek połówkowy trzystronny, na początek i koniec konstrukcji, o wymiarach 20x20x18 cm, daszek plaski o wymiarach 22,5x28x5 cm, daszek dwuspadowy o wymiarach 22,5x28x7 cm oraz daszek na filar o wymiarach 40x40x7 cm.

System ogrodzeniowy Sonnblick występuje w kilku kolorach: szary granit, granitowy melanż, grafit, torfowy melanż o żółtawym odcieniu doskonały do ogrodów z rustykalnym stylem i posesji bardziej staromodnych lub z fasadami w ciepłych barwach. Odcienie szarości – zimny szary granit, cieplejsze granitowy melanż oraz grafit nadają się do nowoczesnych posesji oraz uniwersalnego zastosowania. Uwagę zwraca także torfowy melanż wpadający bardziej w brąz, ale z domieszką klasycznej szarości.

Wybierając system ogrodzeniowy Sonnblick, zbudujesz ogrodzenie, które doda klasy twojej posesji i pozostanie w świetnym stanie przez długie lata, a ponadto z tych skalnych, łupanych bloków możesz stworzyć aranżację klombu czy murków na działce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ogrodzenie Sonnblick”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *