Kolekcja Germanica

Panele wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej wyprodukowanej w Polsce. Bogaty wybór i niespotykany wygląd zapewnią pełen prestiż i luksus.

Kategoria:

Kolekcja ogrodzeń premium Germanica, powstała z kwasoodpornej stali nierdzewnej typu 300 zawiera płaskie panele ogrodzeniowe, których jakość i nienaganny wygląd splatają się z bezpieczeństwem i trwałością, nieodłącznymi atrybutami ich użytkowania.

Ogrodzenia z kolekcji Germanica Revekoll to modele, wykonane ze stali jubilerskiej o grubości 1,5 do 2 mm, o podwyższonej zawartości chromu i niklu. Dzięki starannie dobranym parametrom wykazują się ponadprzeciętną trwałością, oznaczającą wieloletni okres bezawaryjnego użytkowania. Są po prostu wieczne. Zagięte krawędzie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Panele ogrodzeniowe z kolekcji Germanica to cztery, nowocześnie prezentujące się modele, przy wykonaniu których maszyny CNC mogły wykazać się precyzją, tworząc estetyczną, dokładną perforację.
-Bamberg
-Bogen
-Coburg
-Dietfurt

Cechują się unikalnością. Swój styl zawdzięczają germańskim inspiracjom: ład, uporządkowanie, idealna czystość, bezpieczeństwo, prostota, a zarazem ekskluzywność i luksus to nieodłączne elementy ogrodzeń i balustrad z serii Germanica.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolekcja Germanica”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *