Kolekcja Helvetia

Niezwykłe i trwałe ogrodzenie żaluzjowe, które powstało z wykorzystaniem stali nierdzewnej INOX – nie ulega korozji. Luksus w efektownym wydaniu.

Kategoria:

Wśród dostępnych propozycji Revekoll, producenta ogrodzeń ze stali nierdzewnej, kolekcja Helvetia zajmuje wyjątkowe miejsce dzięki swojemu niezwykłemu designowi, różniącemu się od pozostałych systemów ogrodzeniowych, dostępnych w ofercie. Stylowa Helvetia, producenta ogrodzeń Revekoll to ogrodzenie żaluzjowe, którego elementy powstały ze stali szlachetnej o wysokiej zawartości chromu i niklu (AISI 316L).

Helvetia to luksus w efektownym wydaniu. Konstrukcja ogrodzenia zapewnia niezwykłą trwałość, a wykonanie za pomocą nowoczesnych maszyn wraz z ręcznym polerowaniem i dopieszczeniem każdego elementu wpływa na długowieczność produktów. Systemy ogrodzeniowe Revekoll wykazują się niezwykłą trwałością, związaną z wykorzystaniem stali nierdzewnej INOX (co najmniej 10,5% zawartość chromu) oraz innowacyjnym, trwalszym od spawania łączeniem elementów.

Luksusowe propozycje, zapewniające innowacyjny, nowoczesny, wzbudzający zachwyt efekt pozwalają na niezawodne użytkowanie przez wiele lat. Stal nierdzewna jest materiałem, który nie ulega korozji oraz nie posiada widocznych osadów i zacieków. Efektowne, ekstrawaganckie ogrodzenia żaluzjowe ze stali doskonale komponują się z nowoczesnymi bryłami budynków, zwłaszcza posiadających płaski dach oraz duże, panoramiczne otwory okienne. Wybierz najwyższą jakość, precyzję oraz luksusowy efekt nowoczesnego designu i korzystaj z nienagannego wyglądu oraz trwałości ogrodzeń Helvetia przez wiele lat.

Biżuteria może być prosta i efektowna. Ogrodzenia Helvetia są właśnie taką biżuterią dla Twojej działki. Są ekskluzywnym dodatkiem, która zachwyca luksusem i elegancją, a zarazem praktycznością oraz ponadczasowym efektem. Nie możesz się bez niego obejść.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolekcja Helvetia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *