Kolekcja Scandinavia

Ogrodzenie ze stali szlachetnej w luksusowym wydaniu, oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Wykonane w nowoczesnej technologii, polski producent.

Kategoria:

Luksusowe ogrodzenie ze stali szlachetnej, zdobiące posesję, której elementy wykonane zostały w stylu skandynawskim? Jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. Kolekcja ogrodzeń z płaskiej blachy perforowanej Scandinavia marki Revekoll, producenta ogrodzeń, bram, balustrad i schodów to propozycja dla miłośników wysmakowanej elegancji, która zachwyca swoją prostotą i nowoczesnym designem.

Firma Revekoll proponuje niezwykłe ogrodzenia – przęsła, bramy, furtki oraz łączenia, wykonane z najwyższą precyzją oraz dbałością o perfekcyjny efekt finalny. Scandinavia to pięć, stylowych wariantów ogrodzeń, które połączone są za pomocą nowoczesnej metody, trwalszej niż spawanie. Designerskie warianty Scandinavii to:
-Arvika
-Kiruna
-Lund
-Malmö
-Växjö

Propozycje firmy Revekoll wyróżniają się niezwykle nowoczesnym designem, gdzie obok starannie wykonanych, geometrycznych elementów perforowanych znalazły się poprzeczne belki, oddzielające efektownie górną i dolną część każdego przęsła. Otwory w każdym elemencie powstają za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, wykrawających z wykorzystaniem CNC.

Kolekcja Scandinavia dowodzi, że luksus może iść w parze z prostotą i niezawodnością. Dzięki starannemu detailingowi, gdzie warstwa zawiera przede wszystkim tlenki chromu, powierzchnie zyskują jeszcze większą wytrzymałość i jednolitość. Wybierz ogrodzenia, bramy, schody oraz balustrady z serii Scandinavia, aby wzmocnić efekt nowoczesnej prostoty wewnątrz oraz na zewnątrz budynku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolekcja Scandinavia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *