Kolekcja Nederlandia

Precyzyjnie wykonane ogrodzenie, profesjonalna propozycja dla właścicieli domów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz zabudowań przemysłowych.

Kategoria:

Luksus w minimalistycznej postaci to idealne określenie kolekcji ogrodzeń Revekoll, wykonanych z blachy płaskiej. Nederlandia jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli nowoczesnych budynków, posiadających zwartą, prostą bryłę, które wykazują się brakiem zdobień, zarówno na elewacji budynku, jak i wokół niego. Proste, geometryczne kształty określają styl kolekcji i widoczne są zarówno w konstrukcji, jak i elementach ogrodzenia.

Stylowa, unikalna, minimalistyczna kolekcja Nederlandia dostępna jest w czterech opcjach, różniących się między sobą kształtem elementów perforowanych:
-Breda
-Delden
-Haga
-Tilburg

Konstrukcja wraz z perforowaną blachą zostały połączone za pomocą innowacyjnej metody, dbającej o maksymalną trwałość ogrodzeń. Dodatkowym elementem, wzmacniającym trwałość ogrodzeń z serii Nederlandia są profile 50×50 i 20×80, zapewniające niezawodne osadzenie konstrukcji.

Warianty ogrodzeń, których panele wykonane zostały ze stali szlachetnej AISI 3161 (stal o podwyższonej zawartości chromu i niklu) tworzą kolekcję wyjątkowo efektownych produktów, które swój niezwykły efekt zawdzięczają wykorzystaniu nowoczesnych maszyn CNC, zapewniających idealny rezultat perforacji.

Precyzyjnie wykonane oraz wyszlifowane elementy ogrodzeń oraz balustrad z serii Nederlandia to propozycje dla właścicieli domów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej oraz zabudowań przemysłowych, które wykonane zostały w nowoczesnej tendencji architektonicznej. Poznaj zalety minimalistycznych ogrodzeń ze stali szlachetnej, aby zapewnić posesji prawdziwie biżuteryjny, stylowy, nowoczesny efekt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolekcja Nederlandia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *